Wypełnij formularz i odbierz ebooka
poradnik zywieniowy

  Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Olimp Laboratories Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

  Olimp Labs

  Poradnik Żywieniowy
  Niedożywienie występuje najczęściej u pacjentów w wieku podeszłym (50%), pacjentów z chorobami układu oddechowego (45%), chorobami zapalnymi jelit (80%) i nowotworami złośliwymi (85%). Wykazano również, że u 30% chorych prawidłowo odżywionych niedożywienie rozwija się po przyjęciu do szpitala, a u 70% niedożywionych w momencie przyjęcia ulega ono dalszemu pogłębieniu w trakcie hospitalizacji.

  W e-booku „Poradnik Żywieniowy” znajduje się cały szereg dobrych rad, wskazówek, które pomogą obrać odpowiedni kierunek żywieniowy zarówno dla osób zmagających się z niedożywieniem, zagrożonych jego wystąpieniem, a także dla opiekunów osób chorych. Bez żywienia nie ma leczenia, o czym przekonacie się po przeczytaniu poradnika.

  Wczesne rozpoznanie niedożywienia oraz szybka interwencja żywieniowa są skuteczną metodą, aby uchronić pacjenta od ciężkiego niedożywienia i powikłań z nim związanych.

  Nutramil Complex

  Nutramil Complex

  Wyjątkowa kompozycja białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin i składników mineralnych, które dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach zapobiegając powstania niedożywienia a także zwalczając go.

  Zobacz produkt