Wypełnij formularz i odbierz ebooka
  Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Olimp Laboratories Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

  Olimp Labs

  Poradnik żywieniowy w procesie leczenia ran
  Gojenie rany to wieloetapowy i często skomplikowany proces, wymagający odpowiedniego zaopatrzenia w tlen i substancje odżywcze. Organizmowi niedożywionemu znacznie trudniej będzie zregenerować powstałe zmiany skórne, dlatego należy pamiętać o jakże istotnym znaczeniu żywienia.

  Następstwem niedożywienia jest:

  • nieprawidłowe gojenie się ran,
  • wzrost częstości zakażeń, wzrost częstości powikłań pochorobowych,
  • wydłużenie pobytu w szpitalu i rekonwalescencji,
  • wzrost kosztów leczenia.

  Poradnik żywieniowy w procesie leczenia ran powstał w celu pokazania wskazówek żywieniowych oraz istoty żywienia jako wspomagacza w trakcie gojenia ran. Przygotowane opisy, grafiki i schematy oparte są na wiedzy doświadczonego personelu medycznego oraz na badaniach naukowych. Przykładowy jadłospis to zbiór posiłków, które zostały dokładnie skomponowane, tak aby zapewnić organizmowi najważniejszych w okresie leczenia substancji odżywczych. Jakie to substancje, co jest istotne, jak zadbać o ranę i wiele więcej, przeczytasz w poradniku.

  Przyjmuje się, że utrata już zaledwie 10% beztłuszczowej masy ciała wiąże się z upośledzoną odpornością i zwiększonym ryzykiem infekcji.

  Arginilan

  Arginilan zapewnia uzupełnienie diety w L-argininę,
  hydrolizat kolagenu, cynk, witaminę A i C,
  w celu m.in. poprawy kondycji skóry.

  Zobacz produkt