Wypełnij formularz i odbierz ebooka
  Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Olimp Laboratories Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

  Olimp Labs

  Poradnik - Prehabilitacja. Leczenie onkologiczne. Nowotwory głowy i szyi.
  Leczenie nowotworów głowy i szyi stanowi złożony proces i z wyjątkiem przypadków, w których guz jest rozpoznawany we wczesnej fazie rozwoju, wymaga skomplikowanych schematów leczenia obejmujących leczenie operacyjne, radioterapię, chemioterapię, a w ostatnim czasie również immunoterapię.

  Do leczenia, do tej walki trzeba się dobrze przygotować. Tak, to jest możliwe. W olbrzymiej części to od pacjenta, od jego determinacji, ale też wsparcia jakiego mu udzielimy, zależy wynik tej walki. Ważne, by przygotowania zacząć już, od dziś, od teraz. Nie oglądając się wstecz, nie załamując rąk. Robiąc rzeczy pozornie proste, ale w tej prostocie genialne skuteczne.

  W e-booku „Prehabilitacja. Leczenie onkologiczne. Nowotwory głowy i szyi.” znajduje się cały szereg porad i wskazówek od znakomitych specjalistów. Analizując poszczególne jednostki chorobowe możemy śmiało powiedzieć, że Prehabilitacja została wzniesiona na wyższy poziom! Wzbogacenie procesu przygotowania np. o prehabilitację logopedyczną niezbędną podczas terapii pacjentów z nowotworem w obrębie głowy i szyi, jest dodatkowym elementem, który wdrożony na jak najwcześniejszym etapie przygotowań do leczenia, pomoże chorym w powrocie do sprawności.

  Zapraszamy do lektury!

  ZABURZENIA POŁYKANIA DOTYCZĄ DO 72% CHORYCH Z NOWOTWORAMI GŁOWY I SZYI
  LECZONYCH CHIRURGICZNIE, A ODSETEK TEN WZRASTA PRAWIE DO 90% W PRZYPADKU
  CHORYCH PODDANYCH RADIOTERAPII LUB RADIOCHEMIOTERAPII.

  Nutramil complex

  Stanowi całkowite zastąpienie lub uzupełnienie diety. Zawiera wysokowartościowe białko w postaci kazeinianu wapnia, źródłem węglowodanów w produkcie są maltodekstryny o zróżnicowanej szybkości wchłaniania.

  Zobacz produkt