Wypełnij formularz i odbierz ebooka
  Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Olimp Laboratories Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

  Olimp Labs

  Poradnik PREHABILITACJA
  Proces leczenia, w tym operacyjnego powinien przebiegać maksymalnie sprawnie, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt bez powikłań, bez przedłużonych hospitalizacji oraz ponownych przyjęć. Dlatego do wszelkich zabiegów, operacji i procesu leczenia należy się odpowiednio przygotować. Czas przygotowania organizmu do procesu leczenia nazywamy Prehabilitacją.

  W e-booku „Poradnik Prehabilitacja” znajduje się cały szereg dobrych rad, wskazówek przygotowanych przez wybitych specjalistów: Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej, Dyrektor Instytutu Chirurgii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz, dietetyk mgr Maria Brzegowy, fizjoterapeuta mgr Aneta Sowa, psycholog Wioletta Nowak.

  „Prehabilitacja to fenomen, opłaca się w zasadzie wszystkim, w aspekcie wymiernym finansowo i niewymiernym, bo jak mierzyć radość ze zdrowia. Mimo to wciąż jeszcze zbyt rzadko staje się faktem. (…) Czy jednak wszędzie? A jeśli nie to dlaczego”

  prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz